Trochu úcty vespolek....

Vše co se týká chodu fóra a webu

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod malakai » 14.01.10 23:21

Jako admin tohoto fora dekuji ybrcovi, ze se tak pekne stara o presouvani topicu, za sebe se omlouvam, ze to nedelam ja...

Musim se taky priznat, ze mi to uz velke odbocovani vadi, toho casu taky neni a nez se clovek treba prohrabe balastem nez najde odpoved na to co hleda...

Takze tu udrzujme poradek PROSIM [biggrin]
Uživatelský avatar
malakai
 
Příspěvky: 387
Registrován: 05.10.09 11:52

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Ludvais » 14.01.10 23:25

Taky si myslim, že to k tomu patří, při běžné konverzaci se taky leckdy začne u počasí a skončí to u sexu[biggrin]
Myslim si, že pokud budeme i z téhle prkotiny dělat další pravidla, bude mít za chvilku každý strach sem cokliv napsat aby náhodou někoho nepopudil. Pokud se témá celé zvrhne uplně jinam, pak je na místě ho přesměrovat a bohužel je to práce pro Ybrcka, ale věřím, že nám to odpustí. Myslel jsem, že si web děláme hlavně pro sebe.


Uživatelský avatar
Ludvais
 
Příspěvky: 3561
Registrován: 12.10.09 19:59
Bydliště: Šumava

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Guest » 14.01.10 23:38

Ludvais>

tak nejak[cool] umne mam ale malou vyhradu - ja se o sexu uz ani nebavim[laugh] bo domaci body se nepocitaj[lol]
Guest
 

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 14.01.10 23:39

Taky si myslim, že to k tomu patří, při běžné konverzaci se taky leckdy začne u počasí a skončí to u sexu[biggrin]
Myslim si, že pokud budeme i z téhle prkotiny dělat další pravidla, bude mít za chvilku každý strach sem cokliv napsat aby náhodou někoho nepopudil. Pokud se témá celé zvrhne uplně jinam, pak je na místě ho přesměrovat a bohužel je to práce pro Ybrcka, ale věřím, že nám to odpustí. Myslel jsem, že si web děláme hlavně pro sebe.


Ludvík má pravdu.Děláme to pro sebe a nikdo z NÁS si tady nikdy nestěžoval.Kdo se tady chtěl něco dozvědět,vždy se to dozvěděl.Pokud se to opravdu už moc zvrhlo tak to Ýbrc přestěhoval a bylo to v pohodě a nikdy nebyl důvod k takovým výtkám které tady zazněly..MY se přece známe,rozumíme si a vždy domluvíme..
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Romanos » 15.01.10 00:17

Tomuto tématu jsem od začátku neporozuměl,jsem rád ,že snad skončí![flapper] Bavíme se tu o všem a všude,mě to vyhovuje!Děkuji za pozornost a dobrou![biggrin]
Uživatelský avatar
Romanos
 
Příspěvky: 2254
Registrován: 12.10.09 22:08

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Petr 11 » 15.01.10 08:30

Mňo...
Já mám názor podobný s Lenkou a Malakaiem...
Ono už jen vytvořit tenhle web nebyla až zas tak velká legrace a protože je takto strukturován,měli bychom se držet temat,do kterých je přispíváno...taky mne nebaví,když založím tema o snow rallye a pak se tam prodírám příspěvkama o něčem naprosto jiném...ne,že by mne třeba ty příspěvky nezajímaly,ale proč si na to přispívající nezaloží samostatné tema,nechápu...něco jiného je třeba nějaká vtipná glosa,to beru,ale začít se uprostřed nějakého tematu bavit o něčem jiném mi nepřipadá správné...to není o žádné nesvobodě,to je o prostém pořádku...v opačném případě mohl Malakai jen rozjet nějakej jednoduchej chat a nemusel se s tím tak srát...

Ybrc to dělá dobře a má mojí podporu,jinak by v tom byl chaos a přestalo by mne bavit něco hledat...

Jo...a Ybrcu...opatrně s těmi červenými písmeny,znáš to...[biggrin]
Lepší se zadřít,než-li zrezivět!
Uživatelský avatar
Petr 11
 
Příspěvky: 5270
Registrován: 08.10.09 09:22
Bydliště: Praha - východ

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod ybrcek » 15.01.10 09:03

Mňo...
Já mám názor podobný s Lenkou a Malakaiem...
Ono už jen vytvořit tenhle web nebyla až zas tak velká legrace a protože je takto strukturován,měli bychom se držet temat,do kterých je přispíváno...taky mne nebaví,když založím tema o snow rallye a pak se tam prodírám příspěvkama o něčem naprosto jiném...ne,že by mne třeba ty příspěvky nezajímaly,ale proč si na to přispívající nezaloží samostatné tema,nechápu...něco jiného je třeba nějaká vtipná glosa,to beru,ale začít se uprostřed nějakého tematu bavit o něčem jiném mi nepřipadá správné...to není o žádné nesvobodě,to je o prostém pořádku...v opačném případě mohl Malakai jen rozjet nějakej jednoduchej chat a nemusel se s tím tak srát...

Ybrc to dělá dobře a má mojí podporu,jinak by v tom byl chaos a přestalo by mne bavit něco hledat...

Jo...a Ybrcu...opatrně s těmi červenými písmeny,znáš to...[biggrin]


s červenejma písmenama se polepčím [lol]
ale vážně, utíkat od tématu mi přijde jako neúcta k tomu kdo téma založil s myšlenkou že svůj problém nebo nápad tady vyřeší, jsme klub založený na přátelství tak si važme jeden druhého, nejde o nějaké striktní ostrá pravidla, jde jen o to nesrat si na vlastní boty..

doma si taky do bramborovýho salátu na Vánoce nestrouháte vanilkový rohlíčky.. snad jen gurmáni [laugh] tak asi tak
Peto děkuju
Uživatelský avatar
ybrcek
 
Příspěvky: 9103
Registrován: 08.10.09 14:13

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Petr 11 » 15.01.10 09:28

s červenejma písmenama se polepčím [lol]
ale vážně, utíkat od tématu mi přijde jako neúcta k tomu kdo téma založil s myšlenkou že svůj problém nebo nápad tady vyřeší, jsme klub založený na přátelství tak si važme jeden druhého, nejde o nějaké striktní ostrá pravidla, jde jen o to nesrat si na vlastní boty..

doma si taky do bramborovýho salátu na Vánoce nestrouháte vanilkový rohlíčky.. snad jen gurmáni [laugh] tak asi tak
Peto děkuju


Nemáš zač...
Jinak...zkusils třeba tatranku s pivem?...skvělé...[biggrin]
Lepší se zadřít,než-li zrezivět!
Uživatelský avatar
Petr 11
 
Příspěvky: 5270
Registrován: 08.10.09 09:22
Bydliště: Praha - východ

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod ybrcek » 15.01.10 09:53

Nemáš zač...
Jinak...zkusils třeba tatranku s pivem?...skvělé...[biggrin]


kamoš na vojne jedl párek s rohlíkem namazaným džemem [bored] nejsu gurmán asik
Uživatelský avatar
ybrcek
 
Příspěvky: 9103
Registrován: 08.10.09 14:13

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod rzahel » 16.01.10 11:10

[biggrin] abych to zkrátil, nějaká pravidla musí být vždy, to aby ze všeho nevznikl bordel, ale už pár let platí svoboda slova- tak proto záleží jen na úsměvu a dobrých kamarádech. Já se sem chodím pobavit a myslím, že Vy také, néé [biggrin]
Uživatelský avatar
rzahel
 
Příspěvky: 774
Registrován: 13.10.09 21:42
Bydliště: Bílov 38, Bílov, okres Nový Jičín, 74301

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Guest » 16.01.10 12:38

osobně mám z těchto našich stránek radost. Pokud sem přijde cizí člověk pátrat jen a pouze po technických info, tak mu asi nepřijde ftipná konverzace lidí, kteří se znají, tolerují a přátelí. Ale tady mě to prostě připadá jako doma. Co připadá, tuhle stránku mám jako domovskou a visím tu teď v zimě více než je zdrávo. Pokud bych chtěl jen strohé info, umřel bych na unudění. Je ovšem jasné, že by mě taky naštvalo, když by mi do mého vlákna někdo přisíral OT. Moc vlákenek nemám, ale na založení ftipů jsem strašně hrdý, a když mi tam někdo napíše třeba něco smutného, jako že pohřeb pana Paroubka bude ve čtvrtek, nebude mi to vadit. Mám vás všechny moc rád. Váš Don Juan
Guest
 

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 16.01.10 13:02

osobně mám z těchto našich stránek radost. Pokud sem přijde cizí člověk pátrat jen a pouze po technických info, tak mu asi nepřijde ftipná konverzace lidí, kteří se znají, tolerují a přátelí. Ale tady mě to prostě připadá jako doma. Co připadá, tuhle stránku mám jako domovskou a visím tu teď v zimě více než je zdrávo. Pokud bych chtěl jen strohé info, umřel bych na unudění. Je ovšem jasné, že by mě taky naštvalo, když by mi do mého vlákna někdo přisíral OT. Moc vlákenek nemám, ale na založení ftipů jsem strašně hrdý, a když mi tam někdo napíše třeba něco smutného, jako že pohřeb pana Paroubka bude ve čtvrtek, nebude mi to vadit. Mám vás všechny moc rád. Váš Don Juan


Hlavně zůstaň svůj,bez tebe by to nebylo ono..
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Ludvais » 16.01.10 13:52

Přesně jak píše Juan, taky si sem chodím pokecat, bohužel se nemůžeme vidět tak často jak by si člověk přál. To, že se občas trochu uhne od tématu vůbec neberu jako projev vzájemné neúcty, prostě to vyplyne ze situace. Je to jako bych si v hospodě vybíral stůl podle toho, co se u kterého probírá, pro mě je důležitější s kým si sednu a ne očem budeme povídat.


Uživatelský avatar
Ludvais
 
Příspěvky: 3561
Registrován: 12.10.09 19:59
Bydliště: Šumava

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Fanoš Rušička » 16.01.10 13:55

Fakt divná debata[confused] .Jdu zkusit nastartovat a jestli se povede tak hurá do polí[drool] [flapper] .
Co budem dělat?No vyjedem to,máme Edvenčra,ne!!
Uživatelský avatar
Fanoš Rušička
 
Příspěvky: 2804
Registrován: 12.10.09 15:55

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod malakai » 16.01.10 14:00

Myslim, ze je cas tuhle debatu ukoncit....takze to tema locknu...
Uživatelský avatar
malakai
 
Příspěvky: 387
Registrován: 05.10.09 11:52

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod ybrcek » 16.01.10 20:31

pro mě uzamčení není přínos,chci od ostantních vědět jak moc moderovat tak to nezamykej oki?

at je tu svoboda slova pro všechny však diskuse je v rámci slušnosti tak bych to nechal
otec zakladatel je taky proti uzamčení ,že jo qwerte[biggrin]
Uživatelský avatar
ybrcek
 
Příspěvky: 9103
Registrován: 08.10.09 14:13

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 16.01.10 20:40

pro mě uzamčení není přínos,chci od ostantních vědět jak moc moderovat tak to nezamykej oki?

at je tu svoboda slova pro všechny však diskuse je v rámci slušnosti tak bych to nechal
otec zakladatel je taky proti uzamčení ,že jo qwerte[biggrin]


No samozřejmě.Žáden totáč tady nechci vidět..
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Guest » 17.01.10 01:58

Tak to jsi mi Ybrc tím odemčením udělal radost. Páč zavírat hubu mě nemohli ani komanči.
Guest
 

Předchozí

Zpět na Oznámení, připomínky, náměty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků