Trochu úcty vespolek....

Vše co se týká chodu fóra a webu

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Guest » 14.01.10 19:59

Nějak nevím, jak začít.
Takže....
Jestliže čtu diskuzi "boty O´Neil", tak je to proto, že mně zajímá diskuze o botech, zatímco téma "vyšší štítek" mne nechává ledově chladnou a nejspíš ho nikdy neotevřu. To je výhoda koncepcí fór, jako je třeba tohle. Čtenář si sám může vybrat, co číst chce a co číst nechce. Ideální.
Jenže ouha - lidský faktor zapracuje a v debatě o Snow Rallye se najednou objeví výroba laminátového štítku. Jen tak z ničeho nic, aniž by měla se závodem něco společného.
Takže přiotrávený čtenář nenápadně a tajně (aby nikoho neurazil) požádá kamaráda moderátora, aby diskuzi o štítku přesunul tam, kam patří - do vlastní sekce. Moderátor okamžitě a ještě s omluvou vyhoví a všichni mohou být spokojení. A taky jsou. Rovného půl dne. Pak se najde znovu další vykuk, který opět do threadu o Snow rallye umístí pozvánku na enduro promítání.
To už čtenář jen rezignovaně kroutí hlavou a moderátor skřípe zuby.

Jak se říká, chytrému napověz, blbého kopni. Dovoluji si tedy svým příspěvkem nakopnout uživatele tohoto fajnového webu, aby prokazovali trošku úcty zakladatelům příspěvků a nezaplácávali tématické diskuze příspěvky, které s problémem nesouvisí. Vždyť to děláme sami pro sebe - když založím téma s názvem "včera jsem pojel Desprese", určitě mi tam přijde popřát víc lidí, než když stejnou zprávu zapasuju do debaty o nabíjení baterky. Proč se schovávat mezi příspěvky a pípat jen tak něco mezi řečí? Vypnout hruď a bradu vzhůru! Není třeba se stydět za to, že chci bláznům stejné krevní skupiny sdělit to, co mně potkalo, co jsem dokázal nebo co bych chtěl dokázat!

Zmíněným nezmíněným na případnou usmířenou nabízím společnou popravu lahve Tullamore Dew [blush]
Guest
 

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod ybrcek » 14.01.10 20:02

děkuju [rolleyes] pěkně napsané jako vše od tebe
a za sebe bych prosil trochu té štabní kultury na volné plkání tu vlákna jsou tak si nazasírejme vlastní botičky
děkuji

edit tohle nemá být výtka ,flame nebo provokace ,ale snažme se o udržení fora přehledným, doma toho moc nestíhám ,protože mám nemocnej notebook a v práci moc nepíšete ,ale i já se polepším a budu

NEMILOSRDNÝ
Uživatelský avatar
ybrcek
 
Příspěvky: 9103
Registrován: 08.10.09 14:13

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 14.01.10 20:12

děkuju [rolleyes] pěkně napsané jako vše od tebe
a za sebe bych prosil trochu té štabní kultury na volné plkání tu vlákna jsou tak si nazasírejme vlastní botičky
děkuji

edit tohle nemá být výtka ,flame nebo provokace ,ale snažme se o udržení fora přehledným, doma toho moc nestíhám ,protože mám nemocnej notebook a v práci moc nepíšete ,ale i já se polepším a budu

NEMILOSRDNÝ


Tak to budeš mít ještě hodně práce.Takových blbců jako já je tady naprostá většina..
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod ybrcek » 14.01.10 20:16

jsme vesměs inteligentní běloši tak se té disciplíny v sobě snad dohledáme , i já jsem zasírač,ale slibme si že to udržíme v rozumné mezi
Uživatelský avatar
ybrcek
 
Příspěvky: 9103
Registrován: 08.10.09 14:13

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Guest » 14.01.10 20:22

Pravdou je, že patřím mezi vláknazasírače a tak se strašně omlouvám. Omlouvám se raději ještě jednou, poněvadž si myslím, že se hned tak nenapravím. Já mám rád humor a někdy se to prostě zvrtne. Pokud by ale tyhle stránky byly pouze a zásadně informativní a všichi to tak budou chtít, tak se budu muset podřídit. Jen nevím, jestli mě takové neživé stránky nezačnou nakonec nudit a ............ no a otom to je[cool]
Guest
 

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 14.01.10 20:25

jsme vesměs inteligentní běloši tak se té disciplíny v sobě snad dohledáme , i já jsem zasírač,ale slibme si že to udržíme v rozumné mezi


No zatím si nikdo nestěžoval a je myslím že je zcela běžné že každé vlákno nakonec odbočí někam jinam..Takže honem z videjí přesun věci jako rotopéd a libavá..
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod ybrcek » 14.01.10 20:28

Pravdou je, že patřím mezi vláknazasírače a tak se strašně omlouvám. Omlouvám se raději ještě jednou, poněvadž si myslím, že se hned tak nenapravím. Já mám rád humor a někdy se to prostě zvrtne. Pokud by ale tyhle stránky byly pouze a zásadně informativní a všichi to tak budou chtít, tak se budu muset podřídit. Jen nevím, jestli mě takové neživé stránky nezačnou nakonec nudit a ............ no a otom to je[cool]


musíme společně najít tu hranici kdy tu bude sranda ale neztratíš se ve foru
k dnešnímu dni tu máme 7000 příspěvku, tak je dáme do jednoho vlákna a bude legrace, vím přeháním ,ale trošku uklidu tu nezaškodí
Uživatelský avatar
ybrcek
 
Příspěvky: 9103
Registrován: 08.10.09 14:13

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 14.01.10 20:34

Pravdou je, že patřím mezi vláknazasírače a tak se strašně omlouvám. Omlouvám se raději ještě jednou, poněvadž si myslím, že se hned tak nenapravím. Já mám rád humor a někdy se to prostě zvrtne. Pokud by ale tyhle stránky byly pouze a zásadně informativní a všichi to tak budou chtít, tak se budu muset podřídit. Jen nevím, jestli mě takové neživé stránky nezačnou nakonec nudit a ............ no a otom to je[cool]


Nemáš zač se omlouvat.To bylo myšleno na mě..
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod ybrcek » 14.01.10 20:40

No zatím si nikdo nestěžoval a je myslím že je zcela běžné že každé vlákno nakonec odbočí někam jinam..Takže honem z videjí přesun věci jako rotopéd a libavá..



v tom případě je tu moderátor zbytečný a já to do ted dělal teda blbě za což se omlouvám všem
Uživatelský avatar
ybrcek
 
Příspěvky: 9103
Registrován: 08.10.09 14:13

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 14.01.10 20:46

[quote]Peto [crying] [/quoteI

I já jsem pouze řekl svůj názor..
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 14.01.10 20:48

v tom případě je tu moderátor zbytečný a já to do ted dělal teda blbě za což se omlouvám všem




Podle mě to děláš velice dobře..
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod rzahel » 14.01.10 21:10

je pravda, že někdy, když si něco člověk chce číst, zjístí, že téma přéchází v různé téma a další téma, ale asi člověk je asi takový, - právě teď chci něco napsat, dá se u toho sedět i půl dne, než se někam člověk prolouzká ........ no a co z toho plyne ,, SNAD SE POLEPŠÍME ,,
Uživatelský avatar
rzahel
 
Příspěvky: 774
Registrován: 13.10.09 21:42
Bydliště: Bílov 38, Bílov, okres Nový Jičín, 74301

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 14.01.10 21:14

je pravda, že někdy, když si něco člověk chce číst, zjístí, že téma přéchází v různé téma a další téma, ale asi člověk je asi takový, - právě teď chci něco napsat, dá se u toho sedět i půl dne, než se někam člověk prolouzká ........ no a co z toho plyne ,, SNAD SE POLEPŠÍME ,,


Sám tomu nevěříš..[biggrin]
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod rzahel » 14.01.10 21:39

Sám tomu nevěříš..[biggrin]

já to napsal, je to můj dojem, záleží na každém- každý už má svou OP a svůj názor a styl
Uživatelský avatar
rzahel
 
Příspěvky: 774
Registrován: 13.10.09 21:42
Bydliště: Bílov 38, Bílov, okres Nový Jičín, 74301

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 14.01.10 21:49

já to napsal, je to můj dojem, záleží na každém- každý už má svou OP a svůj názor a styl


No je to tak na všech forech jak jsem si všiml tak bych se divil kdyby tady to bylo jinak.Ale třeba se to ted změní..
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Džodžo » 14.01.10 21:54

A mne to vobec nevadi. Rad jazdim na motorke lebo mam rad slobodu-na toto forum chodim,lebo tu citim volnost a zaujimaju ma nazory podobne nadčenych blaznov,ktory sem pišu-pre mna doležite veci,skusenosti a napady... Tak sa omluvam,ze mi to nevadi...
KTM Adventure 990 2008

Uživatelský avatar
Džodžo
 
Příspěvky: 108
Registrován: 15.10.09 22:26

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Matus » 14.01.10 21:57

za seba hovorim, ze taka mensia anarchia mi tiez vyhovuje :)
Uživatelský avatar
Matus
 
Příspěvky: 2364
Registrován: 14.10.09 19:57

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod qwert » 14.01.10 22:01

Já mám ty kluky slovenský prostě rád..[biggrin]
SE 950 EVOLUTION II
Uživatelský avatar
qwert
 
Příspěvky: 10000
Registrován: 08.10.09 17:05
Bydliště: Kenigsberg

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Matus » 14.01.10 22:15

aj ja ta mam rad [wub] :-)
Uživatelský avatar
Matus
 
Příspěvky: 2364
Registrován: 14.10.09 19:57

Trochu úcty vespolek....

Příspěvekod Guest » 14.01.10 22:49

Lenko, podle me je zasirani vlaken zcela normlalni vec. Kolikrat staci aby nekdo odpovedel sice na dane tema, ale svou odpoved obohatil jinou zkusenosti a hned se na to navali dalsi prispevky co s danym tematem nemaj nic spolecnyho.
Guest
 

Další

Zpět na Oznámení, připomínky, náměty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků