Stránka 11

Pravidla fóra pro nově příchozí

PříspěvekNapsal: 16.09.14 15:12
od doktor
Registrace do fóra
To, co tady vidíš, je pouze veřejná část fóra, která neobsahuje téměř nic, kvůli čemu jsi sem asi přišel(a). K zobrazení toho podstatného se musíš registrovat a být přihlášen. Dál musíš respektovat tato pravidla:

Vážený, nově příchozí hoste!
Buď vítán na čistě zájmovém webu lidí, kteří mají rádi stroje značky KTM, řady LC8,verzí Adventure a Superenduro!
Přicházíš-li s úmyslem se něco dozvědět, nebo naopak nám, zde již uhnízděným, sdělit nějakou svoji zkušenost s těmito stroji, s cestováním, s enduro ježděním, s novinkami v těchto oborech, prostě s úmyslem čistým a nezáludným, rádi Tě tu vidíme!
Chceš-li však jen prudit, zanášet témata nesmysly, osobními výpady vůči ostatním, řešit problémy nesouvisející se zaměřením webu,publikovat nevhodné obrázky, či odkazy...počítej s tím že Tvá registrace zde bude zrušena! Nechceme tu politiku, náboženství, porno, fekálismus ve výrazech a jiná podobná svinstva zanášející podobné weby. Administrátoři a moderátoři budou bez milosti, varování a vysvětlování takové nevhodné příspěvky mazat, v případě opakování registrace problémových přispěvatelů likvidovat a ze svého rozhodnutí se nebudou nikomu zpovídat.
Pakliže jsi ochoten naše pravidla respektovat, vstupuj do všech rubrik fóra, jak je libo, diskutuj, poučuj nebo se poučiti nech.
Vstup a Orangepower Tě provázej!
Petr11

Samostatnou kapitolou je pak:

Členství v klubu
Shrnul bych to asi takto ... kdo má zájem se o klubu něco dozvědět, vejít do něj, cestu si najde.