jak zde funguje prodej - bazar ???

Vše co se týká chodu fóra a webu

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod mariano » 20.05.14 22:08

[quote].....to Plukovnik:
Zatímco jméno Baďus a Doktor při dalším prodeji na 100% zase padne.
A tak to tady je.


Nevím jestli mi to má lichotit nebo naopak, ale to není důležitý... dodal bych k tomu možná ještě dvě poznámky.
První, ať Plukovník nehází flintu do žita, protože skoro bych řekl, že většina věcí který já nebo Doktor koupíme, se časem objeví na prodej znova a většinou s cenou sníženou oproti původnímu nákupu o čas ležení zbytečně v poličce... [lol] [lol]
A druhé co je dobré vědět je, že zcela v tichu a v zákrytu je schována šedá eminence všech poliček a to je Marianno...kupuje tiše, ale naprosto precizně. Dokonce tak precizně, že se mi už stalo, že jsem mu kdysi cosi prodal, pak se mi po tom zastesklo a nedávno jsem to koupil od někoho jiného, komu to před časem prodal Marianno. [lol] [lol]

V překladu jsou tu tři sponzoři náhradních dílů a doplňků a to jsem Já, Doktor a Marianno [lol] [lol]
Ale baví nás to a to je nejdůležitějšííí [flapper] [biggrin]

tvoje kola byly do terému moc pěkný...tak jsem pořídil otlučenější [biggrin]
mariano
 
Příspěvky: 1091
Registrován: 07.07.11 02:03
Bydliště: praha

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod mariano » 20.05.14 22:09

Jojo. Momentálně tu koukám na svůj čerstvý obchodní případ - prodávám dva úplně nové KN filtry, kde se mi podařilo usmlouvat krásnou cenu - každý za půlku nového. Vzhledem k tomu, že je mám asi 4 měsíce, musím zauvažovat o výměně poličky, protože ta stávající má amortizační koeficient jako prase. Kráva.

Ale k tématu: helmu má tedy Baďus nebo Majoráno? Já jí sice chtěl taky, ale přišla mi sviňsky drahá, proto jí musel koupit jedině nějaký pražák.


já ji nemám...byla by mi velká [blush]
mariano
 
Příspěvky: 1091
Registrován: 07.07.11 02:03
Bydliště: praha

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod lobo6 » 20.05.14 22:50

Stejně nejlepší prodejní finta co pamatuju byla Juanova vadná série tlumičů Scott [biggrin] [biggrin] [biggrin]
Nikdy nepodceňujte sílu hloupých lidí ve velkých skupinách.
Uživatelský avatar
lobo6
 
Příspěvky: 630
Registrován: 07.02.10 11:16

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod Plukovník » 20.05.14 23:48

Děkuji za Vaše vtipné komentáře, a také za upozornění kdo je tady největší byznysmen[biggrin] aspon si zas myslím že forum je parta nadšenců a motorkářů......a ne lidí co místo vysvětlení pouze položí telefon[cursing]
no každej jednáme jinak a na forum BMW [cool] by se měl asi Jirka dost co učit, platila tam pravidla, ale jedno za vše - helmu Arai tour x4 v hodnotě cca 18 tis po 3 měsíčním používání nabízel jeden člen, mě ji poslal bez doplatku na vyzkoušení, a teprve po odzkoušení zda mi bude bych mu ji měl zaplatit- nepochopitelně mi nebyla - sic moje velikost, a tak jsme se dohodli , že jí klidně za jeho ochotu budu ukazovat dalším ze Středních Čech...asi napotřetí se helma prodala a já zinkasoval peníze a poslal je správnému majiteli.....a tak pokud porovnám jednání tohoto člověka z fora BMW které se zde propralo - jsem si jistej že jednal jinak než Jirka KTM....
No je to za námi , pro stařešiny zdejšího fora - psal jsem pouze pravdu , s Jirkou si určitě ruku podávat nebudu protože se mi jedná o princip, Vy ho jistě budete obhajovat.
Všem přeji hezký den[biggrin]
Když ji Miluješ není co řešit - KTM Adventrure 950 S....2005.... byla - nyní 2004 GOOOO !!!!!!
a nyní ktm 690 enduro R
Uživatelský avatar
Plukovník
 
Příspěvky: 52
Registrován: 30.10.13 21:19

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod brky » 21.05.14 00:00

hele Plukovniku, spis si myslim, ze jste se nepochopili navzájem, nebo tak něco. Jirku docela znam a podle všech mych meritek je to extrapionyr, skoro jako Doktor. Obvykle se do debat tohoto typu nepoustim, ale v tomhle pripade si dovoluji se ozvat ve prospěch pana Jirky - v praci mam přezdívku advokat chudejch [biggrin]. Soudit Vas nebudu (nebyl jsem u toho) a je mi to ve finále sumak, pac helem mam dostatek, nicmene si fakt myslim, ze to bylo jenom nedorozumeni.....[cool]
mrdalem jsem byl, mrdalem jsem a mrdalem zustanu....az na vecne casy, Amen...

povozy : jedna polotucna z plnotucnejch a jedna plnotucna z polotucnejch
Uživatelský avatar
brky
 
Příspěvky: 3354
Registrován: 19.10.09 15:24
Bydliště: Praha

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod Plukovník » 21.05.14 00:19

asi to nedorozumění bylo, ale položit telefon je jak z 5tý třídy...jak píšu očekávám obhajobu na stranu Jirky, ale taky píšu že je to za námi....právo na to se podělit o pravdu mám, takže všem hezký den bejci[biggrin]
Když ji Miluješ není co řešit - KTM Adventrure 950 S....2005.... byla - nyní 2004 GOOOO !!!!!!
a nyní ktm 690 enduro R
Uživatelský avatar
Plukovník
 
Příspěvky: 52
Registrován: 30.10.13 21:19

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod ybrcek » 21.05.14 08:19

k napsanému jen , to jak jsi prodával helmu na BMW forum je moc hezky , to je důvěra k nezaplacení, tomu tleskám.
Jirka ti položil telefon? tomu nerozumím je to v pohodě kluk
Uživatelský avatar
ybrcek
 
Příspěvky: 9103
Registrován: 08.10.09 14:13

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod Petr 11 » 21.05.14 15:42

Popravde moc nerozumim tomu,co s tim ma spolecneho tohle forum?
Zadna regulace bazaru tu neprobiha,alespon pokud vim a tak je to jen a pouze na lidech,kteri prodavaji a nakupuji.
Nicmene,prodavam po telefonu a on-line denne a z nejakeho zamlouvani a pockani jsem uz davno vyrostl,pravda,prodavam dopravu,nikoliv motoveci...
takze moje pravidlo je proste,kdo drive plati,vyhrava - reci nemaj cenu.
Lepší se zadřít,než-li zrezivět!
Uživatelský avatar
Petr 11
 
Příspěvky: 5270
Registrován: 08.10.09 09:22
Bydliště: Praha - východ

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod Jirkofka » 21.05.14 16:58

asi to nedorozumění bylo, ale položit telefon je jak z 5tý třídy...jak píšu očekávám obhajobu na stranu Jirky, ale taky píšu že je to za námi....právo na to se podělit o pravdu mám, takže všem hezký den bejci[biggrin]


milý Plukovníku,

osobně mi přišlo zbytečné řešit proč, jak, nač a podobně v okamžiku pozdně-večerního telefonátu, kdy helma byla již dopoledním telefonátem s dalším zájemce prodána a nic na tom nezměníš.... mě tyto hovory nebaví, je to pro mě praní špinavého prádla a toto ja neschvaluju. Ani směrem na mě nebo směrem na někoho jiného.

V tu dobu byla již helma na cestě k zákazníkovi, který nepsal zprávy prostřednictvím lc8.cz (nic ve zlém k fóru lc8.cz) a dopoledne rovnou zavolal, že helmu chce koupit, zkoušet ji nebude a zda ji pošlu na dobírku. Na moji otázku, zda se nebojí, že mu pošlu zabalenou cihlu se pousmál a bylo vše domluveno. Opakuji nechtěl zkoušet, ale řešil a jednal.

Nevzpomínám si, že bych ti ji slíbil a měl jsi helmu zamluvenou bez ohledu na další zájemce, pokud ano, tak tedy si nepamatuji co dělám, jsem černá ovce tohoto fóra a zasloužím pranýřovat před velkým obecenstvem. V případě, že tomu tak není, dál bych diskuzi nerozvíjel ......

Když kupuji, tak beru pravidlo popsané Petrem11, kdo dřív přijde ..... nikdy se nezlobím, když někdo něco prodá dříve, měl jsem být rychlejší ....

Jirka

p.s. tvůj komentář 20.května 2014 22:48:43 jsem si přečetl až po napsání výše uvedených řádků, nebudu to více komentovat ani zpětně upravovat .... jen malá reakce: nesuď lidi, které vůbec neznáš.
Jirkofka
 
Příspěvky: 240
Registrován: 06.09.12 00:03
Bydliště: Kolín

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod Plukovník » 21.05.14 17:21

Soudit mohu koho chci - a soudil jsem tebe dle tvého jednání.....jestli Tě jiní znají jinak - soudí tě jinak - takovej je život.
Mně teď taky spoustu lidí soudí jinak, ale vůbec mě to nese..e, prostě se mi to nelíbilo a tak jsem se ozval. Dle reakcí je někdo na mojí straně a někdo na tvojí straně.
S tou cihlou si mě rozesmál - jak píšu dorazila mi helma za 18 tis, a když mi nebyla ještě jsem jí prodal tomu kolegovi a následně poslal peníze na jeho účet....prostě jinej obchod
K helmě - byla tvoje a můžeš ji prodat třeba marťanům.
Pravidlo - že se to prodá komukoliv beru, funguje to jinak než jsem čekal. Asi jsem z jiný školy a tu tvojí jsem vlastně vůbec nechtěl koupit ale jenom vyzkoušet - to je ale logický uvažování kor když jsem měl 3 roku Uvex enduro L 59-60...šlo pouze o to zda si jí nevymačkal na svojí hlavu.....
No nic - jinej úhel pohledu - takže asi nedorozumění
Prodávej dál , chovej se dle svého uvážení - Ty žiješ sám se sebou a jestli se já na Tebe dívám špatně a Ty si to nezasloužíš - dívej se na mnne stejně.
Když ji Miluješ není co řešit - KTM Adventrure 950 S....2005.... byla - nyní 2004 GOOOO !!!!!!
a nyní ktm 690 enduro R
Uživatelský avatar
Plukovník
 
Příspěvky: 52
Registrován: 30.10.13 21:19

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod HonzaH » 21.05.14 17:39

Moc do takových věcí nezasahuju...čím víc se do hovna....tím víc smrdí

ale tady si holt nemůžu pomoct, za mě plukovníku palec dolů [thumbdn]
Kač kač 690 R 2009
Kač kač 950 2004 - už je pryč

© mé příspěvky může každý mazat a editovat jak je libo, howgh!
© technice vůbec nerozumím a jakékoliv mé příspěvky na toto téma berte jako příspěvky nesvéprávného člověka a pokud se jimi chce kdokoliv řídit tak pouze na své vlastní riziko a dobře mu tak
Uživatelský avatar
HonzaH
 
Příspěvky: 1673
Registrován: 12.11.09 11:07
Bydliště: Pha 11

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod Plukovník » 21.05.14 19:53

No vida - ted mě soudí Honza kterému jsem sice z povzdálí ale pomoh prodat motorku. Mne je to jedno- ale posunu tento příklad na tvůj prodej- Petr chtěl tvojí mašinu a když čekal že jste dohodnutí - a ty by jsi mu ani nezavolal že si jí prodal - to je slušný ?????

jediné co mě se..e je že mi mohl Jirka zavolat tak hele mám jiného zájemce a budto se ihned rozhodneš o jiném obchodě - tzn. kupuji ihned bez vyzkoušení a nebo jí prodávám dál - doprkýnka tahle věta zabere člověkovi ani né 3 minuty života....
a pak k tomuto obchodu neříkám nic divného.

prostě bych se třeba rozhodl že jí nutně chci vyzkoušet a tímto mi utekl kšeft - kdyby mě zavolal - neřekl bych ani popel....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.to jsem jedinej co chce hrát tuto životní hru slušně ????
Pouze o toto se mi jedná - zavolat , je změna, rozhodni se a nebo končí obchod....na tom už není nic divného.
Snad to ted pochopí každej -o co mi jde a co šlo celou dobu. I toto jsem chtěl Jirkovi alespon vyvetlit - a už mi prostě položil telefon- chápu prodaná už byla, takže ztráta času

Snad už to každej chápe o co mi šlo- a jak píšeš zrovna ty Honzo - každej mě může mazat a editovat jak chce.....jestli tohle nechápete a chováte se stejně - jsme prostě jiný....a basta
Ty voe kam až to zašlo - vysvětlil jsem o co mi jde , dost logicky takže jsem ted zvědavej jak to teda soudíte v tuto chvíli...
Když ji Miluješ není co řešit - KTM Adventrure 950 S....2005.... byla - nyní 2004 GOOOO !!!!!!
a nyní ktm 690 enduro R
Uživatelský avatar
Plukovník
 
Příspěvky: 52
Registrován: 30.10.13 21:19

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod VanHalen » 21.05.14 20:09

Tak třeba já to soudím tak, že mi přijde zbytečný tady popsat dvě stránky o slušným chování, morálce, pokládkách telefonů a popisováním férových praktik z jiných fór. Zkus se s tím prostě nějak smířit, život není ani jednoduchej ani spravedlivej a helma je už stejně taky prodaná. Víc bych se tim zabýval.
950 Adventure '03
Uživatelský avatar
VanHalen
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 26.10.09 11:31

jak zde funguje prodej - bazar ???

Příspěvekod ybrcek » 21.05.14 21:09

VH to pěkně zhrnul a víc bych se v tom nerypal.
tu.pm co jsi mi poslal ignoruju, jedeme dál ok?:-)
Uživatelský avatar
ybrcek
 
Příspěvky: 9103
Registrován: 08.10.09 14:13

Předchozí

Zpět na Oznámení, připomínky, náměty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron